Wij bellen u!

Vul uw gegevens in en wij
nemen contact met u op.

BeSite B.V.

Indien u met ons in contact wilt komen
kan dat via de volgende gegevens:


Landstraat 45

7121 CP Aalten

Telefoon 0543 49 00 80

Email info@besite.nl

LinkedIn YouTube
Neem contact met ons op!

The next big thing

03 aug

Door Jurgen Rutgers in Kladblok

De wet van de remmende voorsprong wordt wel eens als term gebruikt voor bedrijven die te lang stil zitten en het lijkt erop dat deze term ook voor Google geldt. Met een jaarlijkse omzet van 32 miljard dollar (!), een gigantisch marktaandeel als het gaat om het gebruik van zoekmachines (Nederland ruim 98%) en veel verschillende diensten (Docs, Mail, Picasa etc.) lijkt Google niet te evenaren. Maar volgens sommige critici moet Google nu echt op zoek naar "The next big thing".

In een artikel van Sprout schrijft Ewald Smits over het ontbreken van echte groei binnen het bedrijf. Volgens Smits verandert Google van een "snelgroeiend technologiebedrijf in een melkkoe op het gebied van online search". Google heeft veel verschillende diensten, waaronder het mobiele operating system Androïd, maar kan hier nog geen geld mee verdienen.

Vraag die ons ook vaak bezig houdt is hoelang Google nog steeds (meer) geld kan blijven verdienen aan zoekmachine advertenties? In gesprekken met klanten komt vaak de opmerking naar boven "maar op een gegeven moment doet toch iedereen Google AdWords en dan? hoe val je dan nog op?".

Volgens mij een juiste constatering, waarbij sociale media als Twitter en Facebook, maar ook niet te vergeten vergelijkingswebsites als Kieskeurig, steeds meer invloed krijgen op het (koop)gedrag van consumerende internet gebruikers. Vraag is hierbij hoe Google hier mee om gaat? Ze hebben het geprobeerd met bijvoorbeeld Google Buzz en Google Wave ,maar of dat echt een succes wordt? En hoe denkt Google hier zijn geld te verdienen?

Ontwikkelingen die we met veel spanning volgen en waar tot op heden nog niemand een antwoord op heeft...

Abonneer