Vul uw gegevens in en wij
nemen contact met u op.
Indien u met ons in contact wilt komen
kan dat via de volgende gegevens:
Landstraat 45
7121 CP Aalten
Telefoon 0543 49 00 80
Email info@besite.nl
Door Jurgen Rutgers in Kladblok
Sinds enkele jaren maken wij gebruik van de diensten van 9292 REISinformatiegroep. Deze organisatie, waarschijnlijk wel bekend van de website of het telefoonnummer 0900 9292, leveren al sinds 1992 (vandaar de naam) reisadviezen voor mensen die met het openbaar vervoer van A naar B willen.
In de afgelopen jaren hebben zij hun dienstverlening verder uitgebreid met een routeplanner voor de auto, andere distributievormen zoals SMS en een mobiele website en producten voor zakelijk gebruik. Denk hierbij aan een onderzoek over de bereikbaarheid van een nieuw kantoorpand voor medewerkers en klanten.
Vandaag organiseerde 9292 een partnerdag bij de Nijmeegse Vierdaagse. Dit evenement sponsoren zij alweer voor het derde jaar, omdat het volgens hen precies past bij hun doelgroep en OV een groot aandeel heeft in het reisgedrag van de bezoekers. Aangezien ik nog nooit bij de Vierdaagse was geweest een leuke ervaring (vooral vanaf het VIP-dek).
Tijdens de partnerdag een aantal mensen gesproken en daardoor weer geïnspireerd geraakt om met enkele nieuwe dingen aan het werk te gaan. Maar zoals gezegd moeten we ook volhouden, dus eerst de dienstverlening zoals die nu staat verbeteren en bij meer evenementen inzetten.
Toch zijn er nog zoveel kansen als het gaat om de verbetering van mobiliteit. Dat reisinformatie hierbij een essentieel onderdeel van uitmaakt, gaf ook Marc de Bruijn (marketing manager 9292) nog eens aan. Maar er valt nog veel meer te doen dan 'slechts' het informeren van de reiziger... toch maar weer eens wat plannen op papier zetten!